MHP Aksaray İl Başkanlığından yangın bölgelerine iki tır hayvan yardımı

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanlığı yangından etkilenen vatandaşlarımıza iki tır büyükbaş ve küçükbaş hayvan gönderdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda MHP Aksaray Milletvekili, MHP Aksaray İl Teşkilatı, Eskil İlçe Başkanı, Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı, Eskil Ülkü Ocakları Başkanı, Eşmekaya Belediye Başkanı ve diğer Belediye Başkanları ile birlikte yapılan çalışmalar neticesinde yangından etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere 20 adet büyükbaş ve 51 adet küçükbaş hayvan tedarik edilerek iki tır ile bugün Antalya’nın Manavgat İlçesi’ne yola çıktı.

Konuyla ilgili açıklama yapan MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen, “Liderimizin talimatlarına uyarak yardımlarını esirgemeyen MHP Aksaray Milletvekilimize, Eskil İlçe Başkanımıza, Aksaray Ülkü Ocakları Başkanımıza, Eskil Ülkü Ocakları Başkanımıza, Eşmekaya Belediye Başkanımıza, Ağaçören Belediye Başkanımıza, Yeşilova Belediye Başkanımıza, Helvadere Belediye Başkanımıza, Bağlıkaya Belediye Başkanımıza ve tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepimizin yardımlarını kabul eylesin ve ülkemizi her türlü felaketten korusun.” söylemlerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir