MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: Zilletin gizli ajandası birer birer ortaya çıkıyor!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Millet İttifakı’na, HDP’nin anayasanın ilk dört maddesi değiştirilmelidir çağrısına sessiz kalmasına tepki gösterdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in açıklamaları şu şekilde;

PKK’nın siyasi uzantısı HDP için meşrudur ve mecliste olmalıdır diyen, sözde Kürt sorunu ifadesiyle etnik bölücülüğü kışkırtan CHP ile yancısı İP’e yine HDP’den “Anayasanın ilk dört maddesi değiştirilmelidir” çağrısı gelmiş! Zilletin gizli ajandası birer birer ortaya çıkıyor!

Zillet kesiminin olmayan bir sorunu varmış gibi yansıtarak varmaya çalıştıkları yerin ülkeyi nereye sürüklemek istediği daha şimdiden belli değil mi? Kaldı ki PKK’ya ait tv kanallarına çıkarak anayasanın ilk dört maddesinin değiştirilebileceğini söyleyen de CHP değil miydi?

İP bu kirli ve sinsi tezgâhın neresindedir? Akşener’e verilen adaylıktan çekil aklı ile HDP’yi mecliste tutacak söylem içerisinde olun aklının kaynağı aynı yer midir? İP, HDP meşrudur derken, şimdi anayasanın ilk dört maddesi değiştirilmelidir çağrısına neden sessiz?

ABD Başkanı Biden, göreve gelmeden “Türkiye’de muhalefeti destekleyeceğiz” diyerek gönderdiği sinyali, “Suriye’de PKK’yı terk etmeyeceğiz” noktasına taşımışken, ihanetin temsilcileri aradan geçen her gün biraz daha kesinleşiyor.

FETÖ’cülerle kol kanat geren, PKK’yı koruyup kollayan ABD’nin, Türk Milleti’nin bağrından çıkan en güzide müesseselerden olan Ülkü Ocakları’nı rezil tanımlamalarla bir araya getirme uğraşı, zillete biçilen rol ve PKK’ya sunulan destek vaadinden ayrı bir beyhude uğraş değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir