MHP Lideri Devlet Bahçeli: 2023’te lider ülke Türkiye hedefini gerçekleştirecek Türkiye sevdalılarıyız

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalar dile getirdi. MHP Lideri açıklamalarında “2023’e kadar hiç durmayacağız. Haziran ayında yapılacak seçimler için milletimizle kucaklaşacağız, inanç birliği yapacağız. Tarihine sırt çevirmiş, kökünden uzaklaşmış, CHP’nin gerçek yüzünü her kesimde anlatacağız.” dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

Halkımızla özlem gideriyoruz, politikalarımızı anlatıyoruz. Kafalarda biriken soru işaretlerine yanıt vermeye çalışıyoruz. Adım adım 2023’e hazırlanıyoruz.

Atatürk sevdalısı kardeşlerimize birer birer gideceğiz. CHP’nin kaynağından nasıl koptuğunu anlatacağız. CHP’nin gizli gündemini halkımıza doğrudan aktarmak ve ifşa etmek amacıyla arkadaşlarımızı Anadolu’ya gönderiyorum.

Cumhur İttifakı olarak Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. Nerede bir vatan evladı varsa onunla kucaklaşacağız.

2023’te lider ülke Türkiye hedefini gerçekleştirecek Türkiye sevdalılarıyız. Fitne bariyerleri dikseler de yıkıp geçeceğiz. Oyalanacak vaktimiz yoktur, boş bahanelere sığınma hakkımız yoktur. Tekerimize çomak sokanlara eyvallahımız yoktur. Önümüzü kesemeyecekler. Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiremeyecekler.

2023’e kadar hiç durmayacağız. Haziran ayında yapılacak seçimler için milletimizle kucaklaşacağız, inanç birliği yapacağız. Tarihine sırt çevirmiş, kökünden uzaklaşmış, CHP’nin gerçek yüzünü her kesimde anlatacağız. 2023 seçimlerinde CHP’nin en çok oy aldığı 131 yerde bunları anlatacağız. Atatürk sevdalısı kardeşlerimize bir bir uğrayacağız. Takdiri millete bırakacağız. Arkadaşlarımızı Anadolu’ya gönderiyoruz. Yerimizde sayamayız, bu yüzden erkenden yol almalıyız. Her insanımıza dokunacağız, onlarla kesinlikle uzlaşacağız. Nerede bir vatan evladı varsa onunla kucaklaşacağız. 2023’te bir millet yükselişine imza atacağız. MHP nerede diye soranlara söylüyorum ki; bakmasını bilenlere her yerdeyiz. Türk milletinin ta kendisiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir