MHP Lideri Devlet Bahçeli sel bölgesindeki belediye başkanlarını aradı

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli yaşanan sel felaketleri üzerine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu’nu arayarak bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

AFAD’ın kırmızı kod uyarısı verdiği Kastamonu ve Bartın’da dün başlayan sağanak yağış sabah saatlerinde etkisini arttırdı.

Kastamonu ile Şenpazar arasındaki kara yolu, köprünün zarar görmesi nedeniyle ulaşıma kapandı. Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde sağanak nedeniyle Ezine Çayı’nın taşması sonucu mahsur kalanlar kurtarılıyor.

Öte yandan MHP Lideri Devlet Bahçeli de yaşanan sağanak yağışların ardından Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP liderinin geçmiş olsun dileklerini Vidinlioğlu “liderimiz sayın Dr. Devlet bahçeli ile az önce bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ilimizde dün itibari ile başlayan yoğun yağışlarla ilgili destek mesajlarını ve Kastamonu’ya selamlarını iletti.” İfadeleriyle paylaştı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın İse “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli telefonla arayarak tüm bartın halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.” İfadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir