MHP Lideri Devlet Bahçeli’den Müge Anlı’ya tebrik mesajı

30 Ağustos 2021 pazartesi günü yeni yayın dönemine başlayan Müge Anlı birçok kişiden tebrik mesajı aldı. Sunucuya bir mesaj da Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’den geldi.

Türkiye’deki çeşitli aile meselelerini yayınlayan Müge Anlı’nın programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezonuyla tekrar ekranlara döndü.

Programın yeni yayın döneminde, sunucu Müge Anlı’ya her sezon olduğu gibi bu sezon başlangıcında da tebrik çiçekleri ve mesajları gönderildi.

O tebrik mesajlarından birisi de Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’den geldi. MHP Lideri sunucuyu gönderdiği mesajla tebriklerini dile getirdi.

Yayın sırasında MHP Lideri Devlet Bahçeli’den gelen mesajı okuyan Müge Anlı, “Yine çiçekler ve güzel dilekler gelmeye devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den bir mesaj geldi.” dedi.

“Sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden”

Müge Anlı’ya MHP Lideri Devlet Bahçeli’den gelen tebrik mesajında,”Sayın Müge Anlı, Türk televizyonlarındaki sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden biri olan beğeniyle ve dikkatle takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni yayın dönemini tebrik ediyorum.” mesajı yer aldı.

Mesajı yayında sesli olarak okuyan Müge Anlı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir