MHP Lideri Devlet Bahçeli’den oyuncu Tamer Karadağlı’ya tebrik telefonu: ‘Tamer Karadağlı yalnız değildir’

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, son günlerde Altın Portakal ödüllerinde yaşadığı durum nedeniyle gündemde olan sinema ve tiyatro oyuncusu Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını belirterek tebrik etti. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Karadağlı’yı aradığını MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in ifadeleri şu şekilde;

Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.

Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmiştir.

Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemiştir.”

KARADAĞLI’DAN NİHAL YALÇIN’A SERT CEVAP

Tamer Karadağlı’dan Nihal Yalçın’a canlı yayında sert cevap: “Selahattin Demirtaş’a özgürlük” diye tweet atmış. Pervin Buldan ve Canan Kaftancıoğlu kendisine sahip çıkmış. Benim duruşum belli. Hanımefendi Öcalan’a ‘teröristbaşı’ diyebilir mi? Ona sormak lazım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir