MHP’li Bülbül: Ülkü Ocakları Türk Gençliğine yeni ufuklar çiziyor

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Muhammet Levent Bülbül TBMM’de konuştu.

Bülbül Genel Kurul’da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan ve üzerinden çevrim içi LGS deneme sınavları da yapılan BilgiOcakta platformunu ve başlatılan BlokZincir Akademisi’ni anlattı.

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül şu ifadeleri kullandı;

Bilgi çağının gerekliliklerini Türk gençliğine aktarmayı ahlaki ve sorumlu bir anlayışla taşıyarak, eğitim ve kültür faaliyetlerine aralıksız devam eden Türk milletinin ruh köklerinin sarsılmaz kalesi ülkü ocakları bilgi ocakta üzerinden çevrim içi LGS deneme sınavı düzelenmiş ve bu sınava sınava katılım ise yoğun olmuştu

Bülbül konuşmasında ülkü ocakları tarafından başlatılan BlokZincir akademisine de değindi.

MHP’li Bülbül, “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Ahmet Yıldırım Bey tarafından BlokZincir teknolojisi ile ilgili eğitim faaliyetlerine başlanacağı açıklanmış, dijital dünyanın yeniliklerini kavrama noktasında Türk gençliğine yeni ufuklar çizen Ülkü Ocakları dikkat çeken çalışmalara imza atmaya devam edeceğini bir defa daha göstermiştir.” İfadelerini kullandı.

Öte yandan Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül’e sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti.

Genel Başkan Yıldırım, “Türkiye’nin en geniş katılımlı çevrim içi LGS deneme sınavı ve BlokZincir akademimiz başta olmak üzere ülkü ocaklarının faaliyetlerini TBMM’ye taşıyan, TBMM Grup Başkanvekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Sn. Levent Bülbül’e teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir