MHP’li İsmail Özdemir: Milli Savunma ve İçişleri Bakanlarımızın yürüttüğü çalışmaları övgüyle karşılıyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Özdemir açıklamasında “Milli Savunma ve İçişleri Bakanlarımızın bu kapsamda kendi kurum ve çok değerli personelleri ile yürüttüğü çalışmalar millet olarak hepimiz nazarında dua, rıza ve övgüyle karşılanırken, buna karşın rezil senaryolarla hedef alınmaları kirli ve beyhude bir eylemdir.” İfadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Milli güvenliğimize yönelik tehdit ve tehlikelerin bertaraf edilmesi meselesi ülkemiz için öncelikli hassasiyet arz eden konuların başındadır. Bu alanda başarılı olan kurum ve isimlerin hedef alınması ise gerçekte teröre karşı verilen mücadeleye zarar verme amacı taşır.

Milli Savunma ve İçişleri Bakanlarımızın bu kapsamda kendi kurum ve çok değerli personelleri ile yürüttüğü çalışmalar millet olarak hepimiz nazarında dua, rıza ve övgüyle karşılanırken, buna karşın rezil senaryolarla hedef alınmaları kirli ve beyhude bir eylemdir.

Türkiye’yi içeriye hapsetmeye çalışırken dışarıya karşı zayıflatmaya uğraşan, toplumsal huzuru bozmaya yeltenen, devlet kurumlarını sinsice hedef alan kirli girişimler görülmüştür ve sahiplerinin başını elbette yiyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir