MHP’li İsmail Özdemir’den İmamoğlu’nun hadsiz açıklamalarına sert tepki!

İsmail Özdemir, 21. yüzyıl İstanbul’unda vatandaşı otobüs itmeye mahkûm bırakan ve ‘hizmette sıfır standardını’ belediyecilikte yeni emsalleriyle gösterdiğini söylediği Ekrem İmamoğlu için, “Partisindeki Kılıçdaroğlu karşıtı çevrelerin gözdesi olmak dışında hiçbir özelliği de yoktur.” ifadelerini kullandı.

Zillet cehanıda rol kapma arayışından olan bu şahsın dediği İmamoğlu’nun kendi işine bakması gerektiği söyleyen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

İBB BAŞKANI HADDİNİ BİLMELİDİR!

“İstanbul’a hizmet etmek ve sorunlarını çözmek dışında bir yandan tatillerde boy gösteren, diğer yandansa darı ambarı rüyası gören tavuk misali güdümlü olarak sağa sola savrulan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı haddini bilmelidir.

Göreve geldiği günden bu yana İstanbul’un meseleleri yerine zevküsefa ile meşgul olan bu zat, aldığı sorumluluğun kendisine ne kadar büyük ve ağır geldiğini her fırsatta göstermiştir. Partisindeki Kılıçdaroğlu karşıtı çevrelerin gözdesi olmak dışında hiçbir özelliği de yoktur.

‘HİZMETTE SIFIR STANDARTINI’ YENİ EMSALLERİYLE GÖSTERMİŞTİR

Aynı şahıs 21. yüzyıl İstanbul’unda vatandaşı otobüs itmeye mahkûm bırakmış, “hizmette sıfır standardını” belediyecilikte yeni emsalleriyle göstermiştir. Böylece İstanbullu hizmete, her şeyin güzel olacağını iddia edenler vicdan ve utanma duygusuna muhtaç hale gelmiştir.

PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye cici çocuk şirinliği göstererek, zillet cenahında rol kapma arayışında olan bu şahıs kendi işine baksın, görev sahası nereyse orada kalsın! Boyunu ve çapını aşan konularda, öne sürdüğü kendi partisinin kültür ve disiplini neyse ona uysun.

Muhatap alınmadığı konularla ilgili rol kapma uğraşına girerek, Sayın Genel Başkanımıza cevap verme hadsizliğine de bir daha yeltenmesin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir