MHP’li Olcay Kılavuz: Kudüs vatandır, Kudüs islamdır

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz sosyal medya hesabı üzerinden İsrail’in Filistin’de uyguladığı zulme tepki gösterdi. Kılavuz “İnsan hakları savunucuları, sözde medeni dünyanın adalet dağıtıcıları, demokrasi ve özgürlük bezirganları, Müslüman kanı akınca sırtını dönen cinayet ortakları bu vahşet karşısında üç maymunu oynasa da Türk milleti asla susmayacak; zulm ile abad olanın akıbeti berbad olacaktır” ifadelerini kullandı.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz “Terör devleti İsrail hukuk kurallarını hiçe sayan, eşi benzeri görülmemiş bir vandallık ve canilikle Mübarek Ramazan ayında gözümüzün nuru Mescid-i Aksa’ya ve Filistinli din kardeşlerimize yönelik insanlık dışı saldırılarına devam etmektedir.Kudüs vatandır. Kudüs İslam’dır. Mescid-i Aksa’nın sahibi ise Yüce Allah’tır. Gönül coğrafyamızın mahzun şehri, ecdadımızın yadigarı, inancımızın kalpgâhı, İslâm âleminin ilk kıblesi olan bu mübarek belde siyonist İsrail’in kanlı ve kirli postallarına asla çiğnetilmeyecektir” dedi.

Kılavuz “İnsan hakları savunucuları, sözde medeni dünyanın adalet dağıtıcıları, demokrasi ve özgürlük bezirganları, Müslüman kanı akınca sırtını dönen cinayet ortakları bu vahşet karşısında üç maymunu oynasa da Türk milleti asla susmayacak; zulm ile abad olanın akıbeti berbad olacaktır.“Şüphesiz Allah, mutlak galiptir, intikam sahibidir.” İlahi adalet tecelli edecek, mazlum dindaşlarımızın ahı, kanı ve gözyaşı ile bezenmiş intikamı da kana susamış İsrail’den elbet bir gün alınacaktır. Cenab-ı Allah’ın kahrı ve gazabı terörist İsrail’i dünyadan kazıyacaktır” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir