MHP’Lİ Olcay Kılavuz: Şer odakları yıkılacak, Ülkü Ocakları yaşayacak ve ilelebet var olacaktır!

MHP’li Olcay Kılavuz: Ülkü Ocakları; Türk gençliğini nerede bir mazlum varsa ona el uzatmak anlayışı ile yetiştirmektedir

MHP’li Olcay Kılavuz sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu: “Ülkü Ocakları; Türk gençliğini nerede bir mazlum varsa ona el uzatmak anlayışıyla yetiştiren, ilhamını heybetli tarihinden şan ve şeref dolu ecdadından alan, nice nesilleri Türklük aşkıyla istikbale hazırlayan vatanseverlerin, milletperverlerin son kalesidir”, dedi.

Ülkü Ocakları; Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini şiar eden; ezan dinmesin, bayrak inmesin, vatan bölünmesin anlayışıyla ömrünü Türk milletine ve Türk devletine vakfeden, bu uğurda binlerce şehit veren tertemiz, samimi ve ahlaklı yiğitlerin kalesidir. Ülkü Ocakları; Türk gençliğini nerede bir mazlum varsa ona el uzatmak anlayışıyla yetiştiren, ilhamını heybetli tarihinden şan ve şeref dolu ecdadından alan, nice nesilleri Türklük aşkıyla istikbale hazırlayan vatanseverlerin, milletperverlerin son kalesidir. Ülkü Ocakları; eğitimden kültüre, sanattan spora birçok alanda imza attığı projeler ve faaliyetler ile Türk gençliğini, Lider Ülke Türkiye Ülküsüyle donatıp Türk milletinin hizmetine sunan, asrı Türk’ün asrı yapacak çalışmalarıyla tarihe mühür vuran Türk’ün iftihar vesikasıdır.

MHP’Lİ Olcay Kılavuz: Ülkü Ocakları hepimizin namusuna emanettir ve bizim onurumuzdur!

MHP’li Olcay Kılavuz sosyal medya üzerinden Ülkü Ocakları’na algı operasyonu yapan şahıslara karşı sert bir cevap verdi: “Ülkü Ocakları; vatan evlatlarının karşılıksız ve hesapsızca vatanına adandığı, milletine ram olduğu kutlu bir kervanın adıdır. İftiralar tutmayacak, karalamalar leke bırakmayacaktır.” dedi.

FETÖ beslemelerinden ihanetin mümessillerine, satılık basın kalemşörlerinden foncu medyanın omurgasız işbirlikçilerine! Milliyetçi-Ülkücü harekete yönelen ve gün geçtikçe artarak devam eden alçaklığı, iftiraları ve ihanetin bezirganlığını yapanlar! Aklınızı başınıza alın!!! Ülkü Ocakları; vatan evlatlarının karşılıksız ve hesapsızca vatanına adandığı, milletine ram olduğu kutlu bir kervanın adıdır. İftiralar tutmayacak, karalamalar leke bırakmayacaktır. Yapılan alçaklıklar asla unutulmayacak cevabı da tarih ve hukuk önünde elbet alınacaktır. Dünyadaki en büyük  zenginliğimiz, övünç ve şeref kaynağımız olan şehitlerimizin ve Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emaneti, Liderimiz Sn Devlet Bahçeli’nin gözü gibi koruduğu Ülkü Ocakları hepimizin namusuna emanettir ve onurumuzdur!.. Ülkü Ocaklarımızı ağzına alamaması gereken namussuz ve şerefsizler!!! Kahpeliklerinizden bıktık usandık. Biliyoruz soyunuz ve sütünüz bozuk. Ve yine biliyoruz ki koyuna içki içirmişler kurdun evini sormuş.

 Şer odakları yıkılacak, Ülkü Ocakları her daim yaşayacak ve ilelebet var olacaktır!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir