MHP’nin yardım kampanyasının ikinci etabı tamamlandı

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla son dönemde yaşanan orman yangınları sebebi ile hayvanları telef olan aileler için başlatılan yardım kampanyasının ikinci etabı tamamlandı. Konuya ilişkin bilgileri, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir paylaştı.

Kampanyanın devam ettiğini ifade eden Özdemir, mağduriyet yaşayan ailelerimizin yanında yer almayı sürdüreceklerini bildirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, konuya ilişkin açıklamasında şunları sözleri kaydetti:

İKİNCİ ETABI GERÇEKLEŞTİ

“Ülkemizde yaşanan orman yangınları sebebiyle hayvanları telef olan aileler için başlatılan yardım kampanyamızın ikinci etabı bugün Antalya Milletvekilimiz ve MYK üyemiz Abdurrahman Başkan ile Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

AİLELERİMİZİN YANINDA YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Sayın Genel Başkanımızın talimatlarıyla 2 Ağustos 2021’de başlayan ve ilk etabı 9 Ağustos 2021’de, ikinci etabı ise 13 Ağustos 2021’de gerçekleştirilen yardım kampanyamızla birlikte bugüne kadar toplam 792 küçükbaş ve 71 büyükbaş hayvan, mağdur ailelere dağıtılmıştır.

Büyük önem verdiğimiz kampanyamız halen devam etmekte olup, önümüzdeki günlerde de mağduriyet yaşayan ailelerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir