TÜRK DÜNYASI ÖDÜLLERİ 21 ŞUBAT’TA SAHİPLERİNİ BULUYOR

İstanbul Ülkü Ocakları tarafından bu yıl yedincisi düzenlenecek “Türk Dünyası Ödülleri” 21 Şubat Pazar günü sahiplerini bulacak.

turkdunyasiodulleri.org internet sitesinde yapılan ve her kullanıcının akademisyenden sporcuya, yazardan sosyal medyaya kadar çeşitli kategoriler için bir kez oy kullanabildiği oylama sonucunda Türk Dünyası Ödülüne layık görülen kişi ya da kurumlara ödülleri Pendik’teki Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törenle takdim edilecek.

Başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği oylamada 248 bin 956 oy kullanıldı.

Geçtiğimiz yıllarda büyük bir coşku ve ihtişamla gerçekleştirilen Türk Dünyası Ödülleri Töreni, bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD 19 salgını sebebiyle, sınırlı sayıda katılımcıyla, Maske-Mesafe ve Temizlik kurallarına titizlikle uyarak gerçekleştirilecektir. Törene, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da katılacak.


Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, İstanbul Ülkü Ocakları’nın resmi sosyal medya hesaplarından ve Bengütürk TV’den canlı yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir