Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım: Türkiye’de kaos iklimi oluşturmak isteyen Babacan, hüsrana uğramıştır!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a tepki gösterdi. Genel Başkan Yıldırım, “Ali Babacan unutmamalı ki, değil senin gibi ecnebi şarlatanları, senin ağababaların bile Bilge Liderimizi diline dolayamaz, haddini aşamaz” ifadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’ın ifadeleri şu şekilde;

Çapına bakmadan boyundan büyük laf eden Ali Babacan’a hatırlatmak isteriz; terör ve destekçileriyle alenen iş birliği yapan, Anayasanın ilk 4 maddesini değiştirmeyi düşünen, fetö ağzıyla konuşan ve İngiliz haber ajansına utanmadan ülkesini peşkeş çeken sen değil misin?

Küreselci tefecilerin, IMF’ci zihniyetin Türkiye’deki mümessili olan Ali Babacan unutmamalı ki, değil senin gibi ecnebi şarlatanları, senin ağababaların bile Bilge Liderimizi diline dolayamaz, haddini aşamaz, boyundan büyük laflar edemez. Buna Türk Milleti asla müsaade etmez.

Sahiplerinin görevlendirmesiyle Türkiye’de kaos iklimi oluşturmak isteyen Babacan, gayesine ulaşamayarak hüsrana uğramıştır. Siyasi itibarı ile birlikte şahsiyetini de kaybetmiş, zilletin elinde oyuncak olmuştur. Kendi değersiz, sözleri hükümsüzdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir