Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım: Davutoğlu siyasi hayatında başarısız olunca yine video şaklabanlığına başlamış

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik ifadelerinden dolayı tepki alan Ahmet Davutoğlu’na bir tepki de Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’dan geldi.

“6’lı ganyanın yardımcı oyuncusu, zillet ortağı Kılıçdaroğlu’nun ifadesine göre “karikatür” Davutoğlu siyasi hayatında başarısız olunca yine video şaklabanlığına başlamış. Davutoğlu, senin çapın nedir durup analiz ettin mi?” diye sordu Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik ifadeleri üzerinden tepki gösterdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden Davutoğlu’na “milliyetçi hareket partisinin bilge lideri saygınlığı ile her yerde bozkurtça selamlanıp, türk örf ve adetleriyle ağırlanıp, samimiyetle uğurlanır. Buna senin idrakin yetmez.” Dedi.

Yıldırım “dününü satan, bugün tarihin karanlık sayfalarında kaybolan, milletimizin gönlünde yer bulamayan geleceksiz Davutoğlu iyi dinle…” Diyerek tepkisini sürdürdü.

“Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi, aziz milletimizden tebessümünü, tevazusunu esirgemez ancak tükürülecek hiçbir surata gülmez, sen bundan alınmış olabilirsin.

Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi Türk milletinin gönlündedir. Aziz milletimiz onunladır, Türk dünyasının duası onunladır ve binlerce milliyetçi-ülkücü evladı daima onunladır. Bu sebeple kuru gürültüyle geçen ömründe; ederin kadar konuşmalı, yüreğin kadar efelenmelisin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir